fbpx

Su arıtma tavsiye

Su arıtma tavsiye

Gelişen ve büyüyen sanayi, tarımda kimyasal ilaçlamanın artması, suya katılan klor, ve suyun musluklarımıza ulaşama dek beraberinde getirdiği diğer atık maddeler başımızı en çok ağrıtan ve sık sık hastalanmamıza neden olan en büyük problemimiz. Özellikle evimizde bebek, küçük yaşta çocuk, yaşlı, hamile, kanser ve böbrek hastaları gibi bağışıklık sistemleri dışarıdan( ki çoğunu sudan direkt olarak almaktadırlar) gelecek tehlikelere açık olan kişiler varsa onlar için daha çok endişelenmeli ve özellikle su arıtma konusunda kat be kat dikkatli ve seçiçi olmalıyız. Gerçi böylesine kritik bir durumda olan aileler internette hummalı bir şekilde en iyi arıtma cihazı hangisi veya en kaliteli en ucuz su arıtma cihazı hangisi diye araştırmalar yapmakta fakat su arıtma cihazı ile ilgili önlerine çıkan binlerce benzer sonuçlar karşısında çaresiz kalmış ve kafaları iyice karışmaktadırlar.

uzun süre harıl harıl en iyi , en kaliteli, en sağlıklı su arıtma cihazı hangisi yada su arıtma cihazı sağlıklı mı arıtma cihazları güvenilir mi hangi arıtma cihazını almalı su arıtma cihazı fiyatları diye bi ton araştırma yapıp tüm marka ve modelleri araştıran didikleyen ölçüm ve analiz sonuçlarına bakan hatta evine 2 defa arıtma kurdurup söktüren biri olarak nihayet aradığım tadı keşfedebildim.

forumlarda gezinirken memnun kalan birkaç bir doktorun geri dönütünü okudum kendisi hemodiyaliz ünitesinde çalışan bir hekim olduğu için yazdıkları daha detaylıydı. aradığım ve öğrenmek istediğim birçok önemli soruların yanıtlarını içermekteydi zira bulunduğum şehirdeki suda fenol vearsenik denen kanserojen bir madde de suda yüksek miktarda tespit edildiğinden artık korkudan su içemez olduk ve bu sorunu ortadan kaldırabilecek tam teşekküllü ( suyu ayrıştırmasıyla , kloru kireçi tortuyu mikroskobik küçüklükteki bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirişiyle suda eksik olan mineralleri suya katmasıyla düşük olan ph'ı yükseltip dengelemesiyle bir de damakta bıraktığı tadıyla) 4/4 lük bir su arıtma cihazı arıyordum sağ olsun kendisine sorduğum uzun sorulara bıkmadan sıkılmadan cevap vermesi ve tavsiyesiyle kendimde onunla aynı modelden aldım istanbulda ikamet ettiğim içim istanbul için önerilen Hyundai su arıtma cihazı markası  olan firmanın temsilcisi Kumsan Su arıtma firmasından aldım.

Aldıktan 1 gün sonra servisleri geldi kurdular kurdukları gün ölçmediler aradan 2-3 gün geçsin hocam daha sağlıklı bir ölçüm olur dediler bana da mantıklı geldi 4. gün tekrar geldiler cihazı kontrol ettiler herhangi bir sızıntı suda koku tat kontrolü yaptılar en son suyu da ölçtüler herhangi bir şikayetimin olup olmadığını sordular şikayetim yok dedim aradan 2 hafta geçtikten sonra birde anneme siparişim oldu. kısacası insan birşeyden memnun kalınca teşekkür etmek istiyor

Allah razı olsun ilgi ve alakalarından söz vermiştim onlara memnun kalırsam hastanedeki herkese tavsiye edecem diye ama memnun kalmazsam her yere eleştri yazımı da yazacam diye :) gerçi insan almadan once firmayı arastırır ama bende tersi oldu cihazı aldıktan sonra firma hakkında şikayet varmı diye . Şikayet vardı ama yazılanlarla yaşadıklarımı karşıladığımda yazılan hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Tabi büyük bir marka Hyundai Su arıtma cihazı haliyle 15- 20 şikayeti olacaktı.

biraz uzun bir yazı oldu ama sizde içtiğiniz su dan şüphe ediyor yada güvenemiyorsanız Kumsan Grup bünyesindeki Hyundai Su arıtma Cihazın alabilirsiniz.

şimdilik en çok damacana eziyetinden kurtulduğuma çok seviniyorum inşallah sizlerde damak tadınıza göre bir arıtma cihazı alır uzun yıllar kullanırsınız.

Su arıtma filtreleri düşük bir maliyetle de size içme suyu sağlayabilir.

Su Arıtma Cihazı Sık Sorulan Sorular.

1Su arıtma cihazında fiyatlara montaj dahil midir?
Sitede gözüken fiyatlara kurulum ve KDV dahildir. Gösterilen fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Hyundai su arıtma cihazlarının fiyatlarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.
2Hyundai Su Arıtma Ürünlerin garanti süresi nedir?
Hyundai su arıtma cihazları ve tüm ürünler 2 yıl boyunca full garanti kapsamındadır. Bu süre içerisinde bir arıza olması durumunda birebir değişim yapılmaktadır. 10 yıl ise teknik servis garantisi vermekteyiz.
3Su arıtma cihazı 30 Gün deneme kampanyasında memnun kalmazsam bir ücret ödüyor muyum?
Hayır. Memnun kalmamanız durumunda söküm işlemi de herhangi bir ücret alınmadan yapılmaktadır.
4Su arıtma cihazı filtreleri değişiyor mu?
Hyundai su arıtma cihazı filtreleri periyodik olarak 8 ayda bir değişmektedir. Ana membran filtrenin değişim periyodu ise 2 yıldır
5Su Arıtma Cihazı Filtre değişimlerini nasıl yapıyoruz?
Filtre değişim zamanları geldiğinde müşteri temsilcilerimiz sizi arıyor ve bir randevu oluşturarak saha ekibizimi adresinize yönlendiriyor.
6Hyundai su arıtma cihazlarının menşesi nedir?
Hyundai su arıtma cihazlarının tamamı Güney Kore menşe-ilidir. Kesinlikle Çin yada Tayvan ürünlerinin satışını yapmıyoruz.

Su Arıtma Cihazı Sertifikalarımız

su-arıtma-cihazı-sertifikası (2)
su-arıtma-cihazı-sertifikası (4)
su-arıtma-cihazı-sertifikası (6)
su-arıtma-cihazı-sertifikası (1)
WhatsApp chat