fbpx

Su arıtma filtresi

Su arıtma filtresi

Su Arıtma Filtresi, İçme suyu kalitesini artırmayı amaçlayan arıtıcı su filtreleri sayesinde her an erişilebilir içme suyu dışında yemek veya içeceklerin de suyunun dezenfekte olmasını sağlayabilirsiniz. Su bayileri ya da marketlerde satılan sular dışında kaliteli su tüketmenize yardımcı olan su filtreleri ve aksesuarları,  pratik kullanım avantajı ile pek çoğumuzun ilgisini çekiyor. Günün her saati kireçten ve toksitten arınmış, berrak ve saf su sağlayarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenize yardımcı oluyor.  Su filtreleri ve aksesuarları  istenildiği an suyu içilebilir kılma özelliği sayesinde suları kirli ve kireçli olan suları filtereden geçirerek içmeye uygun hale getirilir.

Su Arıtma Cihazı Sık Sorulan Sorular.

1Su arıtma cihazında fiyatlara montaj dahil midir?
Sitede gözüken fiyatlara kurulum ve KDV dahildir. Gösterilen fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Hyundai su arıtma cihazlarının fiyatlarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.
2Hyundai Su Arıtma Ürünlerin garanti süresi nedir?
Hyundai su arıtma cihazları ve tüm ürünler 2 yıl boyunca full garanti kapsamındadır. Bu süre içerisinde bir arıza olması durumunda birebir değişim yapılmaktadır. 10 yıl ise teknik servis garantisi vermekteyiz.
3Su arıtma cihazı 30 Gün deneme kampanyasında memnun kalmazsam bir ücret ödüyor muyum?
Hayır. Memnun kalmamanız durumunda söküm işlemi de herhangi bir ücret alınmadan yapılmaktadır.
4Su arıtma cihazı filtreleri değişiyor mu?
Hyundai su arıtma cihazı filtreleri periyodik olarak 1,5 yılda bir değişmektedir. Ana membran filtrenin değişim periyodu ise 2 yıldır
5Su Arıtma Cihazı Filtre değişimlerini nasıl yapıyoruz?
Filtre değişim zamanları geldiğinde müşteri temsilcilerimiz sizi arıyor ve bir randevu oluşturarak saha ekibizimi adresinize yönlendiriyor.
6Hyundai su arıtma cihazlarının menşesi nedir?
Hyundai su arıtma cihazlarının tamamı Güney Kore menşe-ilidir. Kesinlikle Çin yada Tayvan ürünlerinin satışını yapmıyoruz.

Su Arıtma Cihazı Sertifikalarımız

su-arıtma-cihazı-sertifikası (2)
su-arıtma-cihazı-sertifikası (4)
su-arıtma-cihazı-sertifikası (6)
su-arıtma-cihazı-sertifikası (1)
WhatsApp chat